Member XXL Polska

Oficjalna strona internetowa producenta: Member XXL Polska

Zniżka + Bezpłatny zwrot w ciągu 90 dni (kliknij)

Member XXL jest środkiem, który umożliwia wydłużenie oraz pogrubienie penisa. Fizjologiczny mechanizm erekcji polega na współdziałaniu układu nerwowego oraz krwionośnego. W normalnym stanie, ciała jamiste w prąciu są niemal puste, a ich ściany zapadnięte. W wyniku podniecenia seksualnego, z układu nerwowego przesyłane są impulsy do narządów płciowych, co sprawia, że naczynia krwionośne rozszerzają się i do ciał jamistych członka napływa krew, w związku z czym staje się on sztywny. Jednocześnie, zablokowany jest odpływ żylny krwi, co umożliwia utrzymanie tego stanu. Member XXL wpływa na zwiększenie objętości ciał jamistych. W związku z tym, może do nich napłynąć więcej krwi, a co za tym idzie – zwiększa się rozmiar prącia. 

Efekty stosowania Member XXL

Wedle zapewnień producenta, pierwsze zauważalne efekty stosowania występują już po trzech tygodniach od rozpoczęcia przyjmowania preparatu. Następnie nasilają się w ciągu kolejnych trzech miesięcy, podczas których penis może ulec wydłużeniu nawet o 8 cm. Suplement zapewnia także wzrost libido oraz intensywniejsze doznania podczas stosunku. Dodatkowo, długotrwałym efektem jest umożliwienie częstszych oraz mocniejszych erekcji.

Skład Member XXL

Skład preparatu zasługuje na szczególną uwagę. Jest on bowiem w pełni naturalny – Member XXL jest zaklasyfikowany jako suplement diety.

W przeciwieństwie do wielu tabletek na erekcję, nie zawiera żadnych syntetycznych substancji chemicznych niewiadomego pochodzenia, które mogłyby wywoływać niepożądane efekty uboczne. W składzie znajdują się wyciągi z roślin: z cytryńca chińskiego, czarnego pieprzu, szafranu,  korzenia żeń-szenia, buzdynka naziemnego, palmy sabałowej oraz z kozieradki. Poza tym, w preparacie jest również l-arginina, czyli aminokwas, odgrywający znaczącą rolę w procesie rozszerzania naczyń krwionośnych. Wszystkie składniki są w odpowiednich proporcjach, które zapewniają jednocześnie skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Jak stosować Member XXL?

Jest to suplement do przyjmowania w charakterze kuracji. Należy brać go codziennie przez około sześć miesięcy, bez konieczności późniejszego ponawiania, gdyż efekty jego działania są trwałe. Przyjmować należy 2 kapsułki dziennie, wieczorem, około 30 minut przed posiłkiem, popijając szklanką wody. Można również podzielić dawkowanie i przyjmować jedną tabletkę rano, jedną wieczorem. Kuracja musi mieć charakter ciągły. W przypadku pominięcia dawki, należy wydłużyć kurację o jeden dzień. 

Zalety Member XXL

Z pewnością zdecydowaną zaletą jest dobry, naturalny skład, oparty na naturalnych ekstraktach, który nie powoduje efektów ubocznych. Wedle tego, co twierdzi producent, działanie preparatu jest potwierdzone badaniami, nie ma zatem obawy, że obiecywane efekty to chwyt marketingowy. Potwierdzają to także pozytywne opinie na wielu forach. Dużą zaletą jest także łatwość stosowania produktu, należy bowiem jedynie pamiętać o połknięciu tabletek raz lub dwa razy dziennie i czekać na efekty. Nie trzeba używać niewygodnych i czasochłonnych pompek próżniowych lub innych metod, które mogą sprawiać ból i dyskomfort. Ponadto, suplement charakteryzuje się przystępną ceną, w porównaniu do innych tego typu preparatów dostępnych na rynku. Zwłaszcza w przypadku kupowania od razu całej kuracji, gdy koszt jednego opakowania znacznie się zmniejsza.

Wady Member XXL

Największą wadą jest brak możliwości zakupu Member XXL stacjonarnie, na przykład w drogeriach lub aptekach. Jedyną możliwością nabycia preparatu jest zamówienie go na stronie producenta. Daje to wprawdzie gwarancję otrzymania oryginalnego produktu najlepszej jakości, jednak bywa uciążliwe i niewygodne. Zwłaszcza, jeśli trzeba czekać na kuriera lub specjalnie jechać do paczkomatu po przesyłkę. Warto zwrócić również uwagę na to, że działanie oraz efekty stosowania suplementu są uzależnione od indywidualnych predyspozycji oraz budowy anatomicznej. Nie ma zatem gwarancji, że u każdego zadziała tak samo i zapewni takie same przyrosty.

Member XXL – Badania nad skutecznością

Producent przeprowadził badania na grupie 90 mężczyzn, spośród których niektórzy przyjmowali preparat, a niektórzy placebo. Okazało się, że po 12 tygodniach, mężczyźni, którzy przyjmowali Member XXL zwiększyli rozmiar przyrodzenia o średnio 5 cm, a 88% badanych uznało zakup za dobry lub bardzo dobry.

Warto również zauważyć, że preparat cieszy się od kilku lat niesłabnącym zainteresowaniem wśród mężczyzn, na co wskazują wyniki wyszukiwania. Może to świadczyć o tym, że bardzo wielu klientów jest zadowolonych z efektów jego działania i prawdopodobnie poprzez marketing szeptany, jego renoma wciąż rośnie.

Gwarancja Member XXL

Dodatkową zaletą jest zapewniana przez producenta gwarancja skuteczności lub zwrot pieniędzy, jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z uzyskanego efektu. Jak wcześniej wspomniano, w ciągu pierwszych trzech miesięcy stosowania, penis powinien ulec wydłużeniu nawet o 8 cm. Jeśli po 90 dniach, klient nie będzie usatysfakcjonowany, producent zapewnia możliwość zwrotu pieniędzy.

Oprócz gwarancji satysfakcji, produktu dotyczy także gwarancja jakości. Znajdujące się w jego składzie wyciągi są najwyższej klasy, co umożliwia zmaksymalizowanie oczekiwanych efektów oraz zminimalizowanie skutków ubocznych.

Gdzie kupić Member XXL ?

Preparat należy kupić na stronie internetowej producenta. Jak już wcześniej wspomniano, nie ma możliwości nabycia go stacjonarnie. Nie warto również szukać go na internetowych aukcjach, stronach z ogłoszeniami lub innych stronach wysyłkowych, ponieważ nie ma wówczas gwarancji, że otrzymamy oryginalny produkt. Przyjmowanie zaś suplementów z niewiadomym składem może nieść za sobą poważne ryzyko uszkodzenia narządów płciowych i nie tylko.

Member XXL, Cena, Ile kosztuje?

Jedno opakowanie zawiera 60 tabletek, jest zatem przeznaczone do stosowania przez miesiąc. W zależności od tego, jaki pakiet wybierze się na stronie, zmienia się cena za jedno opakowanie. W przypadku pakietu Podstawowego, czyli jednego opakowania, zapewniającego miesiąc kuracji, koszt to 179 zł. Przy wyborze pakietu Standard, zawierającego 3 opakowania, czyli trzy miesiące użytkowania, jego koszt to 358 zł, czyli 119,33 zł za jedno opakowanie. Najkorzystniejszy pod względem ceny jest pakiet Optymalny, czyli pełna sześciomiesięczna kuracja. Zawiera on 6 opakowań, jego cena łączna to 537 zł, co w przeliczeniu na jedno opakowanie daje koszt 89,5 zł. Jak zatem widać, najbardziej opłacalna jest pełna wersja kuracji, ponieważ można zaoszczędzić do 50%, biorąc pod uwagę koszt jednego opakowania. Nie warto natomiast kupować wersji na jeden miesiąc, ponieważ nie dość, że cena jest bardzo wysoka, to jest to za krótki czas, aby móc zaobserwować efekty.

Member XXL Opinie

Przeglądając zarówno fora internetowe, jak i komentarze pod artykułami dotyczącymi Member XXL, opinie stosujących go mężczyzn są w zdecydowanej większości pozytywne. Panowie chwalą preparat za bardzo dobry skład, gwarantujący bezpieczeństwo stosowania, za łatwość i wygodę przeprowadzania kuracji, czy też za dobre ceny. Oraz oczywiście za efekty – wydłużenie i pogrubienie penisa. Jeśli zdarzają się negatywne lub neutralne opinie zazwyczaj dotyczą one braku spektakularnych efektów po tygodniu lub miesiącu kuracji. Warto jednak pamiętać, że producent wyraźnie zaznacza, że widoczne efekty będą dopiero po około trzech i więcej miesiącach. Nie można się zatem zniechęcać zbyt szybko. Dodatkowo, użytkownicy zwracali także uwagę na podwyższone libido, czy też na większe zadowolenie partnerek z seksu. 

Member XXL Skutki uboczne

Ze względu na naturalny skład, ryzyko wystąpienia ewentualnych skutków ubocznych jest bardzo niskie. Oczywiście, dotyczy to sytuacji, gdy preparat stosowany jest zgodnie ze wskazaniami producenta, nie należy bowiem przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie ma także przeciwwskazań w przypadku zażywania Member XXL oraz picia alkoholu. Jednak jeśli występują jakieś choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, alergie lub osoba mająca zamiar stosować preparat przyjmuje przewlekle jakieś leki, warto przed rozpoczęciem kuracji skonsultować się z lekarzem. Umożliwi to omówienie i wykluczenie ewentualnych działań niepożądanych lub interakcji z innymi przyjmowanymi substancjami.

Pytania i odpowiedzi

Co sprawia, że Member XXL jest skuteczny?

Jego naturalny skład – wyciągi z roślin mających udowodniony wpływ na poprawę erekcji i parametrów penisa oraz l-arginina zwiększająca przepływ krwi. Składniki te, o najwyższej jakości oraz dobrane w odpowiednich proporcjach, zapewniają tak dobre, udowodnione badaniami efekty.

Po jakim czasie otrzymam Member XXL?

Wysyłka trwa 24 godziny od momentu otrzymania zamówienia (dotyczy dni roboczych). Zatem suplement dotrze do zamawiającego w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych.

Czy wysyłka Member XXL jest dyskretna?

Tak, preparat jest wysyłany w kartoniku, który w żaden sposób nie zdradza zawartości paczki.

Czy do zakupu Member XXL potrzebna jest recepta?

Nie, Member XXL to suplement diety, zatem można go nabyć na stronie internetowej producenta bez konieczności posiadania recepty.

Co na ten Member XXL mówią lekarze? Czy to bezpieczne?

Bardzo trudno jest znaleźć ogólnodostępne opinie lekarzy lub seksuologów na temat preparatów powiększających penisa. Jednak jeśli nie występują żadne choroby współtowarzyszące, ani klient nie przyjmuje przewlekle żadnych leków, naturalny skład preparatu zapewnia bezpieczeństwo jego stosowania. W indywidualnych przypadkach należy natomiast zasięgnąć opinii swojego lekarza prowadzącego, przedstawiając mu skład suplementu. 

Member XXL – Podsumowanie

Wielu mężczyzn boryka się z problemem za małego penisa. Może to wpływać negatywnie na ich samopoczucie psychiczne, a co za tym idzie na libido, a także na jakość życia seksualnego.

Member XXL jest preparatem, który pomaga uporać się z tym problemem w sposób skuteczny i niezagrażający zdrowiu. Wiele pozytywnych opinii użytkowników, efektywność potwierdzona badaniami, a także gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy – to wszystko może zapewnić producent preparatu.

Jeśli tylko ktoś jest na tyle cierpliwy, aby poczekać 3 miesiące na zadowalające efekty, z pewnością nie będzie zawiedziony zakupem tego suplementu.

Na rynku dostępnych jest wiele metod powiększania penisa w sposób mechaniczny lub chirurgiczny. Można znaleźć także suplementy i leki sprzyjające zwiększeniu rozmiarów przyrodzenia. Jednak wiele z nich ma niezbadany skład, a co za tym idzie – mogą być niebezpieczne dla zdrowia i życia użytkowników. Na czele wysuwa się Member XXL, który zbiera pozytywne opinie w internecie, a także zajmuje pierwsze miejsca w rankingach preparatów na powiększenie prącia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Member XXL: Buy 3 Items and Get 3 Free!
This is default text for notification bar